Väljaanded

Päästeameti ajakiri "Pääste Elu"

"Pääste Elu" heidab pilgu päästealal töötavate inimeste argipäeva. "Pääste Elust" saab lugeda nii Päästeameti tegemisi tutvustavaid intervjuusid, reportaaže, persoonilugusid kui ka arvamuslugusid, mis vaatavad päästeala laiemalt. Kuna Päästeameti tegevusvaldkond on lai nagu elu ise – alustades lasteaialastele mõeldud ohutuspäevade korraldamisest kuni eakate päästmiseni põlevast kodust – siis on ka "Pääste Elu" väga mitmekesine. "Pääste Elu" räägib nii päästeala tulevikusuundadest kui heidab pilgu ka meie väärikasse ajalukku. Sõna saavad nii kutselised kui vabatahtlikud päästjad ja päästeala edasiviijad. Ühesõnaga - ajakirjast "Pääste Elu" leiavad huvitavat lugemist nii päästeameti teenistujad ja vabatahtlikud kui ka partnerid ja lihtsalt huvilised, kellele päästealal toimuv korda läheb.

Pääste elu

"Pääste Elu" ilmub kord aastas – sügisel. Ajakirja saab lugeda kõigis suuremates raamatukogudes, aga ka paljudes koolides ja noortekeskustes. "Pääste Elu" ilmub alates 2016. aastast.

Pääste Elu 2023
Pääste Elu 2022
Pääste Elu 2021
Pääste Elu 2020
Pääste Elu 2019
Pääste Elu 2018 juuni
Pääste Elu 2018 detsember

Kõik, kes tunnevad päästeala ja sellega seonduvaga tugevamat sidet ning tahaks oma teadmisi ja kogemusi ka teistega jagada, on oodatud ühendust võtma toimetajaga (Birgit Okmees, ...). Tagasiside, kaastööd ja head ideed on alati teretulnud!